Финансы

Мережа АЗС Shell в Україні перейшла під контроль держави

“> перейшла під контроль держави ” src=”/wp-content/uploads/2024/04/55fba22df2274c197a94600289eff7f7.jpg” alt=”Мережа АЗС Shell в Україні перейшла під контроль держави” width=”100%” />

В управління Фонду держмайна перейшли активи мережі АЗС Shell в Україні. Мова йде про 49% частки ТОВ "Альянс Холдинг", яка керує автозаправною компанією та належала росіянину Едуарду Худайнатову. Про це повідомив голова ФДМУ Віталій Коваль.

Також Фонду держмайна передали 100% частки в ТОВ "Нафтова компанія "Альянс-Україна", що володіє нафтобазою та нерухомістю.

Худайнатов, колишній топ-менеджер російської державної компанії "Роснефть", є власником "Незалежної нафтогазової компанії".

У червні 2022 року він потрапив під санкції Європейського Союзу, у жовтні 2022 року – під санкції України.

"Цьогоріч Вищий антикорупційний суд України постановив стягнути його корпоративні права в українських компаніях в дохід держави.

Наразі ФДМУ здійснює процес очищення цих активів від арештів та заборон з метою реєстрації права власності за державою.

Нагадаю, отримані від продажу санкційного майна кошти будуть спрямовані до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії", – написав очільник ФДМУ.

В Україні під брендом Shell зараз працюють 118 автозаправних станцій.

Нагадаємо, у травні 2022 року автозаправки британсько-нідерландської компанії Shell у росії повністю припинили продаж палива. Shell продала 100% свого бізнесу в росії компанії ЛУКОЙЛ.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може