Финансы

НБУ заборонив банкам і ломбардам приймати у заставу дрони та тепловізори

“> НБУ заборонив банкам і ломбардам приймати у заставу дрони та тепловізори

Національний банк України заборонив приймати у заставу за кредитами товари подвійного використання, які можуть бути використані у військових цілях. Про це повідомив НБУ.

"Національний банк заборонив банкам і небанківським  фінансовим установам здійснювати активні операції з фізичними особами, предметом забезпечення за якими є товари подвійного використання. Йдеться про товари, які можуть бути використані у військових цілях та включені до Єдиного списку товарів подвійного використання", – йдеться у дописі. 

До цього списку, входять безпілотні літальні апарати (БПЛА), прилади нічного бачення, тепловізори тощо.

Заборона набуде чинності 4 травня.

Заборона введена на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 квітня 2024 року "Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет", введеного в дію указом президента України від 20 квітня 2024 року №234/2024, з метою сприяння безпеці та стабільності банківської системи, запобігання кризовим явищам у період запровадження воєнного стану.

Крім банків, заборона приймати дрони та безпілотники стосується і ломбардів.

Нагадаємо, 20 квітня президент Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо протидії негативним наслідкам роботи онлайн-казино під час воєнного стану.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може