Финансы

Норвегія виділила Україні мільйони доларів на ремонт енергетики

“> Норвегія виділила Україні мільйони доларів на ремонт енергетики

Норвегія виділила Україні фінансову допомогу для ремонту енергетичної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російських атак.

Про це повідомляє The Guardian.

Уряд Норвегії надасть Україні 1,1 млрд крон (близько 74 млн доларів) для ремонту енергетичної інфраструктури.

росія здійснює масові, систематичні атаки, щоб паралізувати енергомережу, але українці працюють день і ніч, щоб забезпечити постачання електроенергії для населення, – заявив прем’єр-міністр Йонас Гар Стере.

Він зазначив, що Норвегія веде діалог з Україною щодо використання наданих коштів, але "українці найкраще розуміють, що потрібно". Прем'єр також додав, що важливо розпочати ремонт інфраструктури до настання зими.

Норвегія повідомила, що 120 мільйонів крон з цієї суми будуть використані для ремонту енергетичної інфраструктури у Харкові. У семи пологових відділеннях і операційних в Харківській області будуть встановлені сонячні батареї.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може