Финансы

Обмеження електропостачання можуть тривати до серпня-вересня

“> ” src=”/wp-content/uploads/2024/05/93f30332bf43abf3297bfe205a5299d4.jpg” alt=”Обмеження електропостачання можуть тривати до серпня-вересня” width=”100%” />

Відключення електропостачання в українців, які розпочалися 14 травня, можуть тривати до серпня-вересня. Взимку дефіцит в енергосистемі буде навіть за теплої погоди.

Про це заявив радник прем'єр-міністра та член наглядової ради «Укренерго» Юрій Бойко на пресконференції в Медіацентрі Україна.

Він пояснив, що у серпні-вересні атомна генерація виходитиме з активної фази ремонтів, а в енергосистемі ще буде присутня велика кількість сонячної генерації. Також знизиться навантаження на енергосистему за рахунок все ще теплої, але вже не спекотної погоди.

Якщо говорити про травень, то ці обмеження могли розпочатися трохи пізніше, якби не така холодна погода, — вважає радник прем'єр-міністра.

Однак зі зниженням температури українці почали активно використовувати обігрівальні прилади, що призвело до дефіциту в енергосистемі навіть з урахуванням активного імпорту електроенергії. Щоб утримати енергосистему в збалансованому стані й уникнути аварій, диспетчери були вимушені вимкнути споживачів.

За словами Бойка, зима буде «невідворотно важкою», і шансів на відновлення знищеної за два місяці генерації у повному обсязі немає. Уникнути дефіциту електроенергії взимку не вдасться навіть за теплої погоди.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може