Финансы

Обмеження на електроенергію тривали 13 годин, вони можливі і сьогодні, – Міненерго

“> Обмеження на електроенергію тривали 13 годин, вони можливі і сьогодні, - Міненерго

У вечірні та нічні години 9 та 10 травня промислові споживачі були обмежені в електропостачанні через пошкодження енергооб’єктів. Обмеження можливі і сьогодні, повідомляє прес-служба Міненерго.

З 18:00 четверга до 7:00 п’ятниці в усіх регіонах, крім Херсонської області, застосовувалися обмеження промислових споживачів. При цьому електропостачання побутових споживачів не обмежувалося, – йдеться в повідомленні.

Минулої доби, 9 травня, потреби споживачів були покриті власною генерацією, комерційним імпортом та аварійною допомогою з енергосистем Польщі, Румунії та Словаччини. Сумарний обсяг екстреного постачання склав близько 3% від добового споживання електроенергії.

Сьогодні Україна вже зверталася за аварійним постачанням електроенергії від Польщі, Румунії та Словаччини. Залучення аварійної допомоги передбачається і у години вечірнього піку споживання електроенергії.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може