Финансы

Олександр Кацуба: Як Україні витримати наступну зиму?

“> Олександр Кацуба: Як Україні витримати наступну зиму?

Україна зможе витримати наступну зиму, хоча для цього потрібні свідомість громадян і бізнесу, а також відповідальні кроки від наших союзників та держави. Про це у своєму інтерв'ю розповів підприємець і експерт з енергетики Олександр Кацуба.

Ключовими факторами успішного проходження зими підприємець назвав надання союзникам додаткових систем ППО, щоб уникнути нових великих пошкоджень, погоду, від якої залежить необхідний обсяг тепла і електрики, а також те, що зроблять уряд, місцева влада і наші партнери для підготовки до зими. 

На думку Кацуби, головним пріоритетом для України мають стати інвестиції у децентралізацію виробництва тепла й електрики. Це можуть робити й місцеві, й центральні органи влади. 

“Багато чого було зроблено під час і після першої зими після вторгнення, але треба більше. Ми тепер чудово знаємо, що багато безпеки не буває. Я, власне, переконаний, що влада будь-якого рівня має вкладатися зараз у два напрямки — Збройні сили та надійність критичної інфраструктури”, – підкреслює експерт. 

Що стосується допомоги від партнерів, то від них Кацуба очікує допомоги грошима, обладнанням і підстраховкою по імпорту електроенергії, якщо у нас буде дефіцит. 

“Власне, зараз  ми вже маємо 1700 МВт потужностей передачі електрики з ЄС і до ЄС, це в 3,5 рази більше, ніж було ще пів року тому. Зимою, коли у нас був профіцит генерації, ми експортували електроенергію. Зараз ми можемо її імпортувати за потреби”, – резюмує підприємець. 

Олександр Кацуба — український підприємець, експерт у сфері енергетики, власник компанії АЛЬФА ГАЗ.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може