Финансы

“Пакет малюка” подорожчав: як його оновили

“> "Пакет малюка" подорожчав: як його оновили

У новому році, з 2024 року, в Україні відбулися зміни в складі "пакету малюка", що призвели до зростання його вартості майже на тисячу гривень. Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики України.

За даними відомства, з 1 січня нова вартість "пакету малюка" становить 7689 гривень, порівняно з попередніми 6816 гривнями. Це зростання відбулося в контексті збільшення розміру прожиткового мінімуму.

Тепер у бебі-бокси додадуть нові та збільшать кількість товарів, які користуються попитом, зокрема, багаторазові вологостійкі пелюшки та теплий одяг для немовлят (шапочки та чоловічки).

Також збільшено розмір пледа-ковдри для зручнішого використання, зате зменшено кількість одягу маленького розміру, з якого малюки швидко виростають (бодіки, штанці-повзунки).

Новий зміст "пакету малюка" було затверджено наказом Міністерства соцполітики від 2 січня 2024 року.

Читайте також, які знаки зодіаку стануть батьками в 2024 році.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може