Финансы

ПФУ скоротив виплату пенсій за останній місяць

“> ПФУ скоротив виплату пенсій за останній місяць

Пенсійний фонд України завершив фінансування пенсій за квітень 2024 року. Сума виплат склала 60,5 мільярдів гривень.

Про це повідомляє прес-служба ПФУ.

Порівняно з попереднім місяцем, фінансування пенсій зменшилося на 2,6%, оскільки у березні на ці цілі було витрачено 62,1 мільярда гривень. Варто відзначити, що це скорочення не вплинуло на середній розмір пенсії, оскільки кількість пенсіонерів може змінюватись.

За період з січня по березень, кількість пенсіонерів зменшилась на 362 тисячі до 10,155 мільйонів осіб. У той же час, середній розмір пенсії за квартал зрос на 505 гривень або на 9,6% до 5 743 гривень.

Зазначено, що зменшення кількості пенсіонерів може бути пов'язане з невиконанням деякими особами обов'язкової ідентифікації.

Нагадаємо, ціна на газ для населення залишиться незмінною щонайменше ще на один рік, адже наразі діє мораторій на підвищення тарифів.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може