Финансы

“Підйомна” допомога для ЗСУ: кому передбачена та скільки платять

“> "Підйомна" допомога для ЗСУ: кому передбачена та скільки платять

Деякі українські військові можуть отримати додаткову грошову допомогу. Йдеться про "підйомні", які виплачуються у разі переїзду. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

"Підйомну" допомогу можуть отримати військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом, кадрову службу, військову службу за призовом (останнє стосується лише офіцерського складу).

Таку допомогу надають захисникам, які переїжджають на нове місце військової служби у зв’язку з призначенням, зарахуванням на навчання до військових навчальних закладів чи навчальних центрів, термін якого становить шість місяців і більше. Також такі виплати передбачені у зв'язку з передислокацією військової частини.

Розмір "підйомної" допомоги становить суму місячної зарплати на військовослужбовця та 50% зарплати на кожного члена його сім’ї, який переїхав з ним на нове місце служби.

Також вказаним категоріям військових та членам їх сімей передбачені "добові" у випадку відрядження.

Увага! Мобілізованим військовослужбовцям виплата "підйомної" допомоги не передбачена. Тільки у разі укладання контракту на проходження військової служби та переміщенні на нове місце служби.

Раніше Уряд звільнив виплати військовослужбовцям та поліцейським до 170 000 гривень.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може