Финансы

Підприємства Дмитра Фірташа сплатили понад 1,2 млрд грн податків у 1-му кварталі 2024 року

“> Підприємства Дмитра Фірташа сплатили понад 1,2 млрд грн податків у 1-му кварталі 2024 року

Українські підприємства, які входять до Group DF бізнесмена Дмитра Фірташа, сумарно перерахували до державного та місцевих бюджетів України 1,076 млрд грн податків за підсумками 1-го кварталу 2024 року. Про це йдеться у пресрелізі Group DF.   Зокрема було сплачено 621,9 млн грн – податку на додану вартість, 37,7 млн грн – плата за землю, 22,6 млн грн – екологічний податок, 21,4 млн грн – податок на прибуток, 372,7 млн грн – інших податків. 

"Більшість податків було сплачено профільними бізнесами Групи – азотним, титановим, газовим, портовим, логістичним, зерноторговим та медійним", –  сказано в релізі.

Підприємства Дмитра Фірташа сплатили понад 1,2 млрд грн податків у 1-му кварталі 2024 року

"Ми залишаємося найбільшим платником податків в хімічній галузі, яка на сьогодні вже стала однією з ключових в економіці країни. Наші бізнеси не обмежуються тільки виконанням податкових зобов’язань, але допомагають громадам і державі у фінансуванні різних гуманітарних соцпроєктів. 

 

Від стабільності роботи бізнесів Групи та від сплачених податків залежить добробут цілих регіонів, міст та селищ. Тому наш бізнес продовжує працювати та активно інвестувати,попри колосальні військові ризики. Ми не просто створюємо українське та продаємо українське.

 

У нас непроста місія: ми, як виробник добрив №1 у країні, сьогодні ми гарантуємо продовольчу безпеку країни та робимо нашу державу ще стійкішою під час війни.

 

Без сумніву великий український бізнес сьогоднізалишається основною опорою та фундаментом української економіки. Ми, як Група, залишимось серед найбільших інвесторівта платників податків країни", – прокоментував Олег АРЕСТАРХОВ, керівник департаменту корпоративних комунікацій Group DF. 

За підсумками 2023 року бізнеси Group DF сумарно перерахували до державного бюджету України понад 3,25 млрд грн податків.

За словами Арестархова сприяти збільшенню податкових надходжень від великого бізнесу може більш якісна протекціоністська політика та більш продумана підтримка українських галузей з боку Уряду.

"За рахунок ефективного та продуманого захисту інтересів українських виробників можна стимулювати більш швидке економічне зростання економіки, яке б призвело до збільшення податкових надходжень до бюджету. Ефективні продумані кроки можуть  дуже швидко дати макроекономічний  ефект", – наголосив Арестархов.

У пресрезізі Групи сказано, що бізнеси Group DF спільно з волонтерськими групами співробітників та топ-менеджерами продовжують реалізовувати великі проєкти з гуманітарної допомоги постраждалим від війни українцям, проєкти підтримки армії та медицини.

"Сукупна допомога персоналу та бізнесів Group DF Україні з початку повномасштабної війни перевищила 1,22 млрд гривень", – говориться в релізі.

Всього за даними видання NV приватний бізнес задонатив на ЗСУ та гуманітарні програми за часповномасштабної війни більше 58,5 млрд грн. Group DF залишається серед найбільших донаторів України за рейтингом NV, який було оприлюднено 23 квітня 2024 року.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може