Финансы

Підвищення тарифів потрібно, щоб країна не залишилась без світла, – Міненерго

“> Підвищення тарифів потрібно, щоб країна не залишилась без світла, - Міненерго

Кабінет Міністрів встановив фіксовану ціну на електроенергію для населення у розмірі 4,32 грн/кВт*год. Це вимушене рішення необхідне для забезпечення стабільного електропостачання в умовах російських атак на енергосистему.

Про це повідомляє сайт Міністерства енергетики України.

Якби росія не руйнувала систематично енергетичну інфраструктуру України, тарифи залишилися б незмінними, зазначають у міністерстві.

Підвищення тарифу – це складний, але необхідний крок. Мета – не залишитись без світла, втримати систему. Нас чекає масштабна реконструкція, яка потребує величезних сил і коштів. Весь цей час триває ремонтна кампанія на об’єктах генерації, розподілу та передачі. На жаль, розуміємо, що обстріли об'єктів енергетики з боку ворога будуть продовжуватись, і маємо задіяти усі можливі ресурси, – заявив міністр енергетики Герман Галущенко.

Міністр підкреслив, що через складну економічну ситуацію, викликану війною, підвищення ціни на електроенергію до ринкового рівня (майже 7,5 грн/кВт*год) є недопустимим. Водночас держава не може утримувати наднизьку пільгову ціну для всіх споживачів, оскільки тариф у розмірі 2,64 грн покривав лише третину реальної вартості електроенергії.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може