Финансы

Платіжна система Вірменії не обслуговуватиме російські картки “Мир” з 30 березня

“> Платіжна система Вірменії не обслуговуватиме російські картки "Мир" з 30 березня

Банки-учасники єдиної платіжної системи Вірменії ArCa припинять обслуговувати російські банківські картки "Мир" з 30 березня. Національна система платіжних карток (НСПК) росії одержала відповідне повідомлення від вірменської платіжної системи.

У Вірменії з російськими картами продовжить працювати банк "ВТБ Армения", який обслуговує картки "Мир" у своїй інфраструктурі в повному обсязі, у тому числі будуть доступні перекази, зокрема транскордонні.

23 лютого 2024 року НСПК – оператор російської платіжної системи "Мир" – потрапила під санкції США. Закордонні банки самі приймають рішення про прийом карток "Мир", з боку платіжної системи не існує обмежень на роботу з іноземними партнерами. Картки "Мир" обслуговувалися у Вірменії з 2017 року.

27 лютого казахстанський банк "Фридом Финанс" заборонив грошові перекази з карток "Мир". У березні про припинення роботи з картками "Мир" повідомив казахстанський Bereke Bank – колишня дочірня компанія "Сбера" в Казахстані.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може