Финансы

Подорожчання цін на пальне: експерт назвав основну причину

“> Подорожчання цін на пальне: експерт назвав основну причину

Подорожчання цін на пальне – об'єктивне. Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" заявив експерт ринку нафтопродуктів та енергетичних питань Геннадій Рябцев.

"Потрошку підіймаються ціни в окремих мережах, йдеться про перевищення 60-гривневої позначки. Усі інші мережі пропонують паливо нижче 60 грн. Оце подорожчання є об'єктивним, адже воно було пов'язане насамперед із здешевленням гривні. Оскільки все паливо завозиться зараз через західний кордон і закуповується в європейських державах, в структурі роздрібної ціни дуже висока частка цього курсу і акцизний податок сплачується в євро, то звісно, що за таких умов цілком об'єктивне зростання вартості", – зазначив Рябцев.

Він додав: "Якщо говорити про дизельне паливо, то в окремих мережах воно навіть здешевшало впродовж минулого тижня. Щодо нафтового газу, він здешевшав суттєво і це скоріш за все надалі триватиме, оскільки є надлишок ресурсу".

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може