Финансы

Пожежа на Осокорах: у Stolitsa Group заперечили плани забудови заказника

“> Пожежа на Осокорах: у Stolitsa Group заперечили плани забудови заказника

Пожежа на Осокорках не вплинула на поточні проекти і плани Stolitsa Group: будувати на території заказників компанія ніколи не мала і не має наміру. Едуард Соколовський, СЕО Stolitsa Group, в інтерв’ю Forbes спростував маніпулятивні твердження щодо нібито забудови охоронної території.

Він пояснив, що заказник і ділянки, відведені під будівництво, – це різні території. Під будівництво нових ЖК і добудову об’єктів збанкрутілого банку "Аркада" відведено  176 га – загалом це пʼять земельних ділянок, які розташовані поруч із заказником. Під заказник натомість відведено 285 га.

"На території заказника ми не плануємо і ніколи не планували забудову. Будівництво відбувається лише на орендованих ділянках, які відведені відповідно до детального плану територій та містобудівної документації" – сказав керівник компанії. 

Пожежа на Осокорах: у Stolitsa Group заперечили плани забудови заказника

За його словами, наступного дня після пожежі Stolitsa Group написала заяву в правоохоронні органи. Відкрито провадження за ст. 252 ч. 2 Кримінального кодексу – попередньо за фактом навмисного підпалу. Керівник компанії замовника будівництва вже дав свідчення.

"Ми зацікавлені в швидкому та обʼєктивному розслідуванні справи" – заявив Соколовський.

Він допускає, що пожежа могла статись через занедбаність заказника, який вже неодноразово займався у 2017-2019 роках.

"На тій території потрібно навести лад. Прибрати звалища, заборонити розпалювати багаття, облагородити" – сказав СЕО.

Соколовський додав, що Stolitsa Group має досвід у реконструкції парків і відкрита до співпраці з міською владою, але статус заказника не дозволяє проводити такі роботи.

"Якщо статус заказника зміниться на паркове призначення, то можна говорити про благоустрій цієї території, про створення місця для прогулянок людей і ми візьмемо в цьому участь", – відзначив керівник компанії. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може