Финансы

Пральня самообслуговування “під ключ”

“> Пральня самообслуговування "під ключ"

Офіційний дистриб'ютор відомих заводів-виробників техніки для пральні з Європи та США пропонує приватним підприємцям нову послугу на українському ринку – пральня самообслуговування "під ключ".

ПОСТАЧАННЯ ОБЛАДНАННЯ ТА ПЕРЕДПРОЕКТНІ РОБОТИ

Компанія ЛОНДРІ ТРЕЙД не тільки поставить обладнання та проведе пуско-налагоджувальні роботи. Постачальник може підключитися ще на етапі вибору приміщення під пральню самообслуговування. Інженери компанії – досвідчені користувачі програми AutoCAD, розставлять пральні та сушильні машини у приміщенні, щоб максимально використати корисну площу.

Клієнт отримує на руки технічні умови для підключення, щоб на початку будівельних робіт було повне розуміння, де та які саме мають бути точки підключення до електрики, каналізації та вентиляції.

У цьому сегменті у компанії свої лідери продажів:

  • Пральні та сушильні машини завантаженням 10-13 кг корпорації Alliance Laundry System (США), що випускаються під торговими марками Speed ​​Queen та IPSO
  • Пральні та сушильні машини завантаженням 10-11 кг корпорації Onnera Group (Франція/Іспанія), що випускаються під торговими марками Fagor та Danube
  • Прасувальні катки для постільної білизни та скатертин від GMP (Італія) та професійні прасувальні столи з електропаровою праскою від Battistella (Італія) для прасування одягу.

АВТОМАТИЗАЦІЯ, ПЛАТІЖНА СИСТЕМА

Постачальник пропонує кілька варіантів оплати послуг у пральні самообслуговування.

  • Оплата банківською карткою Кожна пральна або сушильна машина обладнана платіжним терміналом Nayax. Після оплати карткою або пристроєм з технологією NFC активується можливість запуску циклу у пральній або сушильній машині. Оплата надходить безпосередньо на розрахунковий рахунок підприємця.

  • Оплата за допомогою жетону Кожна пральна або сушильна машина обладнана жетоноприймачем. Після занурення жетону активується можливість запуску циклу у пральній або сушильній машині. Використані жетони потрапляють у спеціальний сейф, вмонтований у корпус машини. Доступ до сейфа доступний власнику пральні за допомогою спеціального ключа. Жетони виготовлені із спеціального сплаву, мають унікальну форму, їх можна використовувати необмежену кількість разів, дуже складно підробити.

Також можлива робота пральні під наглядом адміністратора. З'явиться можливість підтримання постійної чистоти та порядку в пральні. Можна надавати послугу “сервісне прання” – клієнт заощаджує час та залишає білизну для прання, а адміністратор (за додаткову плату) віддає випрану та висушену білизну через деякий час.

За наявності адміністратора можна використовувати пральню у комерційному режимі, щоб дати максимальне навантаження техніці в операційний або нічний час. Послуга прання може бути потрібна у сусідній перукарні, лазні, хостелу тощо. Додатково встановлена ​​прасувальна техніка допоможе впоратися з прасуванням білизни та одягу.

АВТОМАТИЗАЦІЯ, ВИКОРИСТАННЯ МИЮЧИХ ЗАСОБІВ

Високу якість прання та додатковий дохід для бізнесу можна досягти при використанні автоматичних дозаторів та професійних рідких миючих засобів. ЛОНДРІ ТРЕЙД вже понад 15 років постачає хімію італійського концерну SUTTER Professional. Компанія встановить, підключить та налаштує дозатори. Деякі програми прання з цими миючими можна використовувати для прання пуховиків.

ПРОФЕСІЙНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ПОРАДИ

За 20 років на ринку компанія ЛОНДРІ ТРЕЙД укомплектувала близько 1000 пралень, великих та малих, у готелях та на підприємствах, у лікарнях та дитячих садках. Фахівці компанії готові поділитись своїм досвідом. Більше інформації на сайті компанії https://prof.ua/.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може