Финансы

Призначення житлово-комунальних субсидій: Марчак назвала критерії

“> Призначення житлово-комунальних субсидій: Марчак назвала критерії

У четвер, 6 червня, в ефірі телемарафону "Єдині новини" на телеканалі "Інтер" перша заступниця міністра соціальної політики України Дарія Марчак розповіла про критерії призначення житлово-комунальних субсидій.

Так, за її словами, ​критерії призначення житлово-комунальних субсидій є наступними: 

  • Перший, ключовий критерій, – який розмір видатків ваша родина несе на оплату ЖК послуг, за загальним правилом вони не мають становити більше, ніж 15% ваших доходів родини. Якщо ви відчуваєте, що видатки на ЖК послуг є вищими за 15 %, ви можете звертатись по житлово-комунальні субсидії. Але якщо родина є малозабезпеченою, чи має низький дохід, тоді ось цей відсоток не 15%, а в деяких випадках – 7% чи 5%. Це розраховується за формулою, яка виписана в законодавстві.
  • Другий важливий критерій – скільки ви споживаєте. На різні типи споживання для родин, які проживають в багатоповерхівках, чи ті, хто проживають у власних будівлях, є різні соціальні нормативи. Держава оплачує обсяг спожитих енергоресурсів в межах соціальних нормативів.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може