Финансы

Проїзд у громадському транспорті Харкова залишиться безкоштовним

“> Проїзд у громадському транспорті Харкова залишиться безкоштовним

Проїзд у громадському транспорті Харкова залишиться безкоштовним у 2024 році. Це передбачено у проєкті бюджету муніципальної територіальної громади на 2024 рік, який затвердив виконавчий комітет Харківської міської ради. Про це повідомив міський портал Харкова.

Як і в попередні роки, збережене фінансування витрат на забезпечення безкоштовного проїзду в метро, трамваях, тролейбусах і автобусах. На це передбачено майже 1,2 млрд грн.

Крім того, в бюджеті закладене надання допомоги малозабезпеченим громадянам та дітям захисників України, які загинули під час воєнних дій (за двома програмами – 39,5 млн грн).

Як і в попередні роки, збережене фінансування витрат на забезпечення безкоштовного проїзду в метро, трамваях, тролейбусах і автобусах. На це передбачено майже 1,2 млрд грн.

 

Міський голова Харкова Ігор Терехов прокоментував: 

Принагідно нагадаю, що Харків – єдине місто в Україні, де немає плати за проїзд у громадському транспорті, а гарячу їжу щоденно отримують більше 30 тисяч городян. І ще більше 5 тисяч пошкоджених будинків, які треба відновлювати.

У травні 2022 року громадський транспорт Харкова відновив свою роботу, яку призупинили після початку збройного вторгнення, а плату за проїзд скасували.

 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може