Финансы

росія має виплатити Україні збитки від війни, сьогодні це 468 млрд доларів – G7

“> росія має виплатити Україні збитки від війни, сьогодні це 468 млрд доларів - G7

росія повинна припинити свою загарбницьку війну та компенсувати збитки, завдані Україні, які наразі оцінюються в майже 500 мільярдів доларів.

Про це йдеться у спільному комюніке країн G7 після саміту в Італії.

Лідери G7 заявили, що російські активи залишатимуться замороженими доти, доки росія не припинить війну в Україні та не компенсує збитки Києву. Ці кошти можуть бути передані Україні для відновлення.

За даними Світового банку, наразі сума завданих збитків Україні оцінюється в 486 мільярдів доларів, і ця сума постійно зростає.

Неправильно, коли росія вирішує, чи буде і коли вона платити за збитки, завдані Україні. Зобов’язання росії згідно з міжнародним правом щодо сплати завданої нею шкоди є зрозумілими, і ми продовжуємо розглядати всі можливі правові шляхи, за допомогою яких росія буде змушена виконувати ці зобов’язанн", – йдеться у заяві.

Після повномасштабного вторгнення росії Україна зазнала значних економічних втрат через руйнування інфраструктури, зменшення виробництва і експорту, а також втрати іноземних інвестицій.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може