Финансы

росія встановила рекорд з експорту нафти, – Bloomberg

“> росія встановила рекорд з експорту нафти, - Bloomberg

Експорт російської нафти досяг найвищого рівня за останні чотири місяці. Про це повідомляє Bloomberg. Збільшення обсягів експорту нафти ESPO з порту Козьміно в компенсацію тимчасового припинення поставок російської сирої нафти "Сокіл" з острова Сахалін на Тихоокеанському узбережжі допомогло підняти обсяги майже до позначки, яка була найвищою за чотири місяці.

Таким чином, щотижневі поставки зросли на близько 365 000 барелів на день, досягнувши рівня 3,5 мільйона. Це практично на 215 000 барелів на день перевищує цільовий показник станом на 5 листопада 2023 року.

Такий ріст дозволив компенсувати труднощі з нафтою "Сокіл", викликані побоюваннями індійських нафтопереробників американськими санкціями. Наразі принаймні 14 вантажів загальним об'ємом 10 млн барелів з нафтою "Сокіл" все ще перебувають на суднах.

Нагадаємо, росія активно шукає нових покупців для своєї нафти через посилення санкцій від країн Заходу. За останніми звітами, танкер з російською нафтою марки Urals відбув до берегів Венесуели.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може