Финансы

Санкції проти “росатома” вже невідворотні

“> Санкції проти "росатома" вже невідворотні

У Конгресі США пройшли слухання, присвячені санкціям проти “росатома”, де, зокрема, була заслухана інформація про агресію росії проти України. 

Підкомітет Палати представників Конгресу США з питань Європи 12 березня провів слухання щодо санкцій проти "росатома" та припинення глобальної залежності ядерної енергетики світу від росії. Під час слухань конгресмени ознайомилися з доказами цілеспрямованих зусиль "росатома", спрямованих на маніпулювання своїм домінуючим положенням внаслідок залежності країн від російських атомних технологій. Конгресменам також була надана інформація про зловживання компанією своїм впливом, у т.ч. з метою ухилення від санкцій США та підтримки повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Була представлена інформація щодо запровадження законодавства про санкції, а також заслухана заява Міністра енергетики України Германа Галущенка щодо безпосередньої участі і сприяння "росатомом" у плануванні, підготовці та фінансуванні збройної агресії росії проти України. Зокрема щодо безпосередньої участі його співробітників у захопленні Чорнобильської та Запорізької АЕС. 

Учасники обговорили можливість запровадження санкцій проти “Росатома”, а також кроки, які мають бути вжиті США, їхніми союзниками і партнерами, щоб створити можливості для усунення російського впливу та підривної діяльності в галузі цивільної атомної енергетики. 

Конгресмени дійшли згоди, що Сполучені Штати, союзники та партнери повинні мати спеціальну стратегію, щоб забезпечити бізнес-впевненість, розширити та диверсифікувати ланцюги постачання в сфері цивільної ядерної енергії та протидіяти деструктивним діям росії, Ірану та інших ворожих держав.

Більш детально за посиланням: https://x.com/houseforeigngop/status/1767608997752762590?s=48&t=5aaZ287BqexBFEVhCORzKw

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може