Финансы

Сенат США може схвалити додаткову допомогу Україні у січні, – Кірбі

“> Сенат США може схвалити додаткову допомогу Україні у січні, - Кірбі

У адміністрації президента Сполучених Штатів Америки висловлюють надію на те, що у січні 2024 року Сенат затвердить пакет додаткової фінансової допомоги для України.

Про це заявив Джон Кірбі, координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки при Білому домі, який на брифінгу у Вашингтоні зазначив, що в результаті перемовин з представниками Республіканської партії досягнута угода щодо боротьби з міграцією на кордоні з Мексикою.

Це, в свою чергу, має сприяти розблокуванню затвердження нового фінансування для України.

Було досягнуто деякого прогресу, я не забігатиму вперед, але нам доведеться подивитися розвиток подій, – сказав він.

Також Кірбі відзначив, що адміністрація США планує надати Україні ще один пакет військової допомоги наприкінці грудня. Після цього, зазначив він, Білий дім не матиме повноважень поповнювати запаси без прийняття рішення Конгресом щодо виділення додаткових фінансів.

У цьому контексті він акцентував увагу на важливості швидкого голосування в Сенаті з цього питання. Кірбі висловив припущення, що прийняття відповідного рішення американськими законодавцями "очікується приблизно в січні".

Нагадаємо, Японія на цій офіційно оформить зміну в політиці, яка дозволить їй експортувати кілька десятків ракет Patriot до Сполучених Штатів, що призведе до поповнення арсеналів Вашингтона.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може