Финансы

Шмигаль зробив заяву про підвищення тарифів на електроенергію

“> Шмигаль зробив заяву про підвищення тарифів на електроенергію

Кабінет міністрів України не планує змінювати тарифи на електроенергію для населення цієї зими. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду 30 січня.

Продовжуємо підтримувати українські родини та зберігаємо пільговий тариф на електроенергію для населення. Він був і залишається 2 гривні 64 копійки за кВт⋅год. Загалом цієї зими Уряд не планує зміни жодних тарифів для населення.

Голова уряду запевнив, що сьогодні в жодному регіоні відключень немає і не планується.

Після того як 50% енергосистеми вразили ворожі ракети та дрони, ми провели масштабні ремонти й додали енергетиці 2,2 ГВт потужності. Також збільшили до 1,7 ГВт наші можливості імпорту електроенергії завдяки повній синхронізації із мережею ENTSO-E.

Нагадаємо, член комітету Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк заявив в інтерв'ю "Телеграфу", що тариф на електроенергію для побутових споживачів планують підняти вдвічі.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може