Финансы

Штрафи до 6 тисяч гривень: за що доведеться платити українцям

“> Штрафи до 6 тисяч гривень: за що доведеться платити українцям

Українців закликали утриматись від паління сухостою, адже це несе шкоду ґрунту та може спричинити пожежу. Крім того, за порушення цього правила передбачений адміністративний штраф у розмірі до 6120 гривень, повідомляє ДСНС.

В одному із випадків в Одеській області жителька була притягнута до адміністративної відповідальності за своє рішення спалити сухостій і відходи. Попри попередження та обмеження, вона спричинила пожежу, поширення якої затягнуло суху рослинність.

На правопорушницю було виписано адміністративний протокол згідно зі статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Ця стаття передбачає штраф у розмірі від 3060 до 6120 гривень за подібні порушення.

Важливо підкреслити, навіть у період осені, деякі області, зокрема Одеська, Херсонська і Миколаївська, залишаються на високому рівні пожежної небезпеки.

Деякі можуть вважати, що спалювання сухостою покращує якість ґрунту. Проте, ДСНС розвінчує цей міф, зауважуючи, що внаслідок паління руйнується мікрофлора, і родючий ґрунт відновлюється лише через 5-6 років. Українців закликають утримувати стабільність екосистем і не провокувати пожежі, оскільки це несе загрозу як для їх власного життя і здоров'я, так і для інших. 

Нагадаємо, раніше ми також розповідали про те, що в Україну повернулися штрафи, скасовані після початку повномасштабного вторгнення рф.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може