Финансы

Скільки планують виділити на пенсіонерів в 2024 році: названа неймовірна сума

“> Скільки планують виділити на пенсіонерів в 2024 році: названа неймовірна сума

Індексація пенсій у 2024 році відбудеться і пройде за новим принципом, а доходи Пенсійного фонду України зростуть майже на 100 мільярдів гривень.

Таку суму в ефірі телемарафону "Єдині новини" назвала міністр соціальної політики Оксана Жолнович, коментуючи проєкт держбюджету на 2024 рік.

За її словами, уряд збільшив соціальні витрати на практично 25 мільярдів.

"Я точно можу сказати, що цей бюджет є соціальним, адже другий за величиною обсяг коштів після оборони спрямований саме на соціальні витрати. Цього року уряд збільшив соціальні витрати на практично 25 мільярдів – це величезна сума. Ще на близько 100 мільярдів ми очікуємо збільшення доходів до Пенсійного фонду – це теж величезна сума, тому вона дозволяє планувати різні соціальні активності, покращувати добробут наших громадян, ширше підтримувати тих, хто цього потребує", – розповіла глава відомства.

Зазначимо, раніше повідомлялося про те, що з 1 січня 2024 року мінімальна пенсія має збільшитись до 2361 гривень. Це пов'язано із збільшенням прожиткового мінімуму, яке заклали у проєкт на 2024.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може