Финансы

Солідарна пенсійна система: Забуранна розповіла, чого чекати

“> Солідарна пенсійна система: Забуранна розповіла, чого чекати

У неділю, 10 грудня, в ефірі телемарафону "Єдині новини" на телеканалі "Інтер" народна депутатка, членкиня комітету Верховної Ради з питань бюджету Леся Забуранна розповіла, чого чекати від пенсій наступними роками. 

Ідея така, щоб людина після виходу на пенсію отримувала не менше 50% від свого середнього заробітку. З наступного року передбачається що буде сформована солідарна пенсійна система, передбачається, що вона буде забезпечувати 30% від цього рівня середнього заробітку людини.

"З 2025 року в Україні буде підключена так звана накопичувальна компонента, яка ще додасться додатково 20%. Відповідно буде обраховуватись максимально справедливий показник для людини, який буде полягати у співвідношенні між розмір єдиного соціального внеску, який сплачується людиною чи підприємством за місяць до середньої заробітної плати в Україні власне в цей місяць року", – додала вона.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може