Финансы

Театр Франка передав 100 дронів для ЗСУ

“> Театр Франка передав 100 дронів для ЗСУ

Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка виявив свою підтримку українській армії, передавши 100 дронів, кошти на придбання яких були зібрані під час благодійної вистави "Конотопська відьма". Цей жест не лише свідчить про активну участь театру в громадських справах, але й вказує на здатність культурних установ об'єднувати зусилля для підтримки обороноздатності країни.

Про це повідомив у коментарі Укрінформу генеральний директор-художній керівник Національного академічного театру імені Івана Франка Михайло Захаревич.

Вчора ми передали дрони у військо і, може, сьогодні ті дрони, які ми придбали на кошти від благодійної вистави "Конотопська відьма", вже воюють.

Захаревич зазначив, що в театрі планують розвинути вдалий досвід благодійних показів, аби сприяти якнайшвидшій перемозі України у війні.

Я думаю, що це буде наш вклад у перемогу. Ми ще збираємося перерахувати 2 млн 500 тисяч гривень знову ж таки на дрони, які сьогодні конче необхідні на фронті. Тобто, наш театр працює не тільки творчо, ми працюємо ще й дуже продуктивно, отримуючи певні доходи, з яких можемо поділитися з армією, з тими хлопцями, які віддають своє життя там за нас.

Як повідомлялося, 11 грудня у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбувся благодійний показ вистави "Конотопська відьма" за повістю Григорія Квітки-Основ'яненко (режисер Іван Уривський). Квитки, вартість яких доходила до 5 тисяч гривень, було розкуплено протягом двох днів. Театру вдалося зібрати 1 мільйон 770 тисяч гривень.

Раніше британський посол у Києві Мартін Гарріс заявив, що дрони для України, на які Британія виділила 200 млн фунтів, будуть вироблятися на території обох країн.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може