Финансы

Туреччина зупиняє експорт лимонів

Туреччина зупиняє експорт лимонів

Постачання лимонів з Туреччини за кордон буде тимчасово припинено з 8 квітня через несприятливі погодні умови в районах збору цитрусових. Про це повідомляє агентство Ilkha з посиланням на повідомлення міністерства торгівлі Туреччини.

Експорт лимонів тимчасово припинено з 8 квітня 2025 року. Це рішення ухвалили з метою захисту внутрішнього попиту та безпеки постачань після холодної погоди та заморозків, що спостерігалися по всій країні.

За даними турецького Мінторгу, заморозки останнім часом були у середземноморських провінціях Адана, Мерсін та Хатай.

За інформацією агентства Anadolu, зібраної на основі даних Асоціації експортерів Середземномор'я, у 2024 році з Туреччини за кордон відвантажили 1 млн 639 тис. тонн цитрусів. Експорт цитрусів приніс Туреччині у 2024 році понад $1 млрд. До України з Туреччини відправили цитрусів на $108 млн.

По материалам: Подробности

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може