Финансы

В ООН повідомили про загрозу скорочення допомоги українцям

“> В ООН повідомили про загрозу скорочення допомоги українцям

Міжнародна увага до воєнного конфлікту в Україні втрачає свою актуальність, в той час як у заголовках світових ЗМІ переважає війна в Секторі Гази, повідомив верховний комісар ООН у справах біженців.

Організація Об'єднаних Націй у справах біженців застерігає, що надання допомоги Україні, зокрема українським біженцям, може бути обмежене або зменшене. Про це йдеться в інтерв'ю верховного комісара ООН у справах біженців Філіппо Ґранді німецькому виданню Die Zeit.

Комісар зазначає, що українське суспільство після нападу росії показало себе дуже сильним і згуртованим, але через два роки напруга стає помітною.

Ці розломи стають помітними, і, звичайно, існує ризик того, що вони стануть більшими в міру зменшення міжнародної підтримки у всіх її формах.

За його словами, загроза скорочення фінансування виникла зокрема тому, що війна в Україні втратила міжнародну увагу, а в заголовках світових ЗМІ домінує війна у Секторі Гази, і в трьох основних донорів – Німеччини, США і ЄС – обсяг допомоги Україні досі не визначено.

Ґранді про роботу УВКБ ООН в Україні сказав:

Пріоритет – будинки, ремонт – все, що дає людям притулок. Встановіть нові вікна, тому що вікна постійно руйнуються. Дуже неприємно робити це постійно, бо завжди є нові руйнування.

З початку повномасштабного російського вторгнення УВКБ ООН разом з іншими гуманітарними організаціями та українськими агентствами відремонтувало 27,5 тисячі будинків.

За оцінками ООН, в Україні налічується 3,7 млн внутрішньо переміщених осіб і ще 6,3 млн біженців в інших країнах.

Десять мільйонів людей не живуть у своїх будинках.

Раніше ми писали, що згідно з прийнятим Верховною Радою бюджетом 9 листопада, українці, які мають статус інваліда, можуть очікувати зростання мінімальної пенсії по інвалідності у наступному 2024 році. Також зазначено, що особи, визнані непрацездатними, отримають соціальні виплати.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може