Финансы

В Україні хочуть дозволити продаж конфіскованих квартир

“> В Україні хочуть дозволити продаж конфіскованих квартир

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект, що розглядає можливість легалізації продажу конфіскованих квартир у рамках санкцій.

Про це повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram.

Згідно з його словами, уряд вніс до Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо квартир, які стягнули в дохід держави за рішенням суду відповідно до Закону України "Про санкції".

Законопроект спрямований на забезпечення реалізації Фондом державного майна нерухомого майна – квартир, які стягуються у дохід держави за рішенням суду відповідно до Закону України "Про санкції", – уточнив Мельничук.

Він розповів, що планується внести певні поправки до законодавства України, які стосуються процедур приватизації державної та комунальної власності, а також приватизації державного житлового фонду.

Нагадаємо, окупанти виставили на аукціон квартиру в Ялті, яка належить Олені Зеленській, дружині президента України, та продали її за понад 17 мільйонів гривень.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може