Финансы

В Україні ввечері обмежать електроенергію для промислових споживачів

“> В Україні ввечері обмежать електроенергію для промислових споживачів

У зв'язку з нестачею електроенергії в Україні будуть введені обмеження для промислових споживачів, зокрема, сьогодні, 16 травня.

Про це повідомила прес-служба Міністерства енергетики України.

У четвер з 00:00 до 9:00 в усіх регіонах, крім Херсонської області, застосовувалися обмеження промислових споживачів. Ці обмеження будуть застосовуватися і ввечері – з 16:00 до 24:00, – йдеться у повідомленні. 

Варто відзначити, що такі відключення можуть статися й у часи пікового навантаження. Відключення електроенергії стали наслідком агресивних атак росії на енергетичну інфраструктуру України за останні місяці, що привело до серйозних пошкоджень української теплоенергетики, у тому числі пошкодження теплових електростанцій та теплоелектроцентралей.

14 травня по всій країні сталося аварійне відключення електроенергії через проблеми у електромережі, і ця ситуація повторилася вчора.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може