Финансы

В Україні з’явилося 2863 нових мільйонерів – Гетманцев

“> В Україні з'явилося 2863 нових мільйонерів - Гетманцев

Кількість декларацій на суму понад мільйон гривень за 2023 рік зросла на 2863 особи. Статки у розмірі понад мільйон гривень задекларували 12,3 тисяч українців. Про це повідомив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

У 2023 році українці подали 266 тисяч декларацій про майновий стан та доходи. Сума задекларованого доходу склала 147,92 млрд гривень.

Значна частина декларацій – 112 тисяч – була подана у зв'язку із використанням права на податкову знижку. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету становить 444,08 млн гривень.

На 16% збільшилася кількість декларацій на суму понад 1 млн гривень. Такі декларації подали 12 374 особа. Таким чином кількість мільйонерів рік до року зросла на 2863 особи.

Податкові зобов'язання по податку до сплати в бюджет такими "мільйонерами" визначено у сумі 2 756 млн грн, по військовому збору – 526,5 млн гривень.

За результатами декларування доходів фізичними особами у 2023 році сплачено:

  • податку на доходи фізичних осіб – 4 539,02 млн грн;
  • військового збору – 946,09 млн грн.

Нагадаємо, "Подробиці" писали про те, хто і скільки з чиновників заробив і задекларував. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може