Финансы

В Україні значно здорожчав популярний овоч: яка ціна

“> В Україні значно здорожчав популярний овоч: яка ціна

Наразі українські сільськогосподарські підприємства продають якісну цибулю за ціну в межах 10-15 гривень за кілограм, що в середньому на 25% вище, ніж ціни наприкінці попереднього робочого тижня.

Згідно з повідомленням аналітиків з проекту EastFruit, зростання цін на цибулю викликане збільшеним попитом на неї, але це підвищення відбувається переважно в сегменті високоякісної продукції.

Якщо ще тижнем раніше стабільний попит мала тільки цибуля високої якості, пропозиція якої була невеликою, зважаючи на бажання фермерів дочекатися вищих цін, то вже сьогодні активно реалізується і менш якісна продукція, – зазначили експерти.

За їхніми підрахунками, наразі якісна ріпчаста цибуля на українському ринку коштує в середньому на 45% дешевше, ніж на початку листопада 2022 року.

При цьому багато господарств мають намір і далі підвищувати відпускні ціни в даному сегменті, за умови збереження поточних темпів збуту, – підкреслили експерти.

Нагадаємо, уряд покращив прогнози стосовно зростання реальної заробітної плати українців у 2023 і 2024 роках.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може