Финансы

Вашингтон запропонував G7 план конфіскації російських активів на 300 млрд доларів

“> Вашингтон запропонував G7 план конфіскації російських активів на 300 млрд доларів

Сполучені Штати внесли пропозицію щодо плану конфіскації російських активів на суму 300 мільярдів доларів "Групі семи" (G7).

Про це повідомляє видання Financial Times.

Зазначається, що робочі групи G7 отримали завдання розглянути можливості арешту заморожених російських активів у зазначеній сумі.

Ця ініціатива спрямована на прискорення підготовки до лютневого саміту і відображає спільну солідарність з Україною, особливо в контексті наближення другої річниці повномасштабного вторгнення Москви в Україну.

Хоча жодних рішень не було прийнято і це питання залишається предметом гарячих дискусій у європейських столицях, прискорення роботи над конфіскацією московських активів для України підкреслює її зростаючу важливість для Заходу, – пише видання.

Нагадаємо, американські чиновники пропонують передати Україні заморожені в Європі активи Центробанку рф як "аванс" компенсації за збитки від війни, яку росію у будь-якому разі зобов'яжуть сплатити Україні. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може