Финансы

Відключення електроенергії за борги: як будуть попереджати населення

“> Відключення електроенергії за борги: як будуть попереджати населення

У вівторок, 30 січня, в ефірі телемарафону "Єдині новини" на телеканалі "Інтер" експерт з питань енергетики Українського інституту майбутнього Андріан Прокіп розповів про те, як будуть попереджати українців про відключення від електропостачання за борги. 

Скоріш за все, це буде письмове оповіщення. Якщо стається якесь непорозуміння, надійшло повідомлення про відключення, а споживач вважає, що не заслуговує на це відключення, то, звичайно, потрібно звертатись до постачальника послуг за номером особового рахунку для власне врегулювання цього питання. Чи можливо навіть врегулювання розтермінування оплати цієї заборгованості. В кожному конкретному випадку, мені здається, постачальники відкриті до врегулювання цих питань. А якщо вже заходить в глухий кут, коли кожна сторона вважає, що вона права, а інша не йде на поступки, то в споживача залишається можливість скаржитись до регулятора. 

Також він розповів, хто першочергово ризикує залишитись без світла.

Це споживачі з найбільшим боргом і найбільшим терміном неоплати. Це природно. Це ті, хто найдовше не платить і має найбільший борг. Початок цієї компанії може стимулювати споживачів згадати, що вони мають сплачувати за ці послуги. Це може зменшити масштаб цієї проблеми.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може