Финансы

Відвідування Венеції стане платним: якою буде ціна

“> Відвідування Венеції стане платним: якою буде ціна

У Венеції прийняли рішення про введення плати за відвідування міста для туристів, повідомляє прес-службу муніципалітету Венеції. Цей новий захід спрямований на встановлення системи управління туристичними потоками та обмеження щоденного туризму у Венеції в певні періоди.

Протягом наступного року буде 29 днів, коли туристам стягуватимуть плату за відвідування міста. Це буде реалізовано, зокрема, з 25 квітня до 5 травня та щосуботи та щонеділі у травні, червні та липні. Плата буде стягуватися з тих, хто входить у Старе місто з 8:30 до 16:00, та обов'язкова для кожного туриста старше 14 років.

Мер Венеції Луїджі Бругнаро визначив цей захід як перший крок у процесі регулювання доступу відвідувачів до міста.

Це експеримент, спрямований на поліпшення умов життя міста, тих, хто в ньому живе і працює. Ми будемо проводити його з великим смиренням і розумінням того, що можуть виникнути проблеми.

Розмір внеску становитиме 5 євро на день і не зменшуватиметься. Також не буде встановлено поріг відвідуваності, у разі перевищення якого стягуватиметься додаткова плата за доступ.

Збір коштів здійснюватиметься безпосередньо муніципалітетом Венеції, насамперед через веб-додаток, доступний за адресою https://cda.ve.it, на якому можна отримати квиток (QR-код), який можна буде пред'явити в разі контролю.

Нагадаємо, під загрозою – Карпатські заповідники. Там хочуть "пустити на дрова" гектари лісу. Мова йде Карпатський біосферний заповідник. Екологи оприлюднили документи із засідання науково-технічної ради, яка затвердила рубки в лісах віком понад 150 років.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може