Финансы

Виплати ВПО у 2024 році: Підласа розповіла чого чекати українцям

“> Виплати ВПО у 2024 році: Підласа розповіла чого чекати українцям

Виплати ВПО у 2024 році будуть надходили безперебійно. Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" розповіла народна депутатка, голова комітету ВР з питань бюджету Роксолана Підласа.

"Ми вже маємо фінальний текст закону і на наступному тижні відбудеться голосування за головний кошторис країни. Сподіваємося, він буде підтриманий народними депутатами, тому що там є дві основні видатки. Перша – потреби оборони, вона перевищує 50% наших видатків і друга стаття, традиційно, – це соціальний захист. В цьому році планується спрямувати на нього понад 468 млрд грн", – зазначила Підласа.

Вона додала: "Що стосується виплат ВПО, ці виплати продовжаться в наступному році безперечно. В нас постійно обліковуються близько 2 млн внутрішньо переміщених осіб (їх склад змінюється, але стабільно є ця цифра). Ми виплачуємо їм допомогу на проживання. В наступному році на ці потреби закладено 57,6 млрд грн. Цього буде достатньо і вони будуть покриті".

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може