Финансы

Власникам худоби виділили субсидію: у Мінагрополітики розповіли, як отримати гроші

“> Власникам худоби виділили субсидію: у Мінагрополітики розповіли, як отримати гроші

У четвер, 27 червня, у Державному аграрному реєстрі розпочнеться прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та овець. Про це в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" розповів  в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

"Відсьогодні, 25 червня, можна подавати заявки тим фермерам, які обробляють до 120 гектарів по всій території України, крім окупованих територій. Ці фермери можуть отримати заявку на отримання 4000 грн на один гектар. Заявки подаються через Державний  аграрний реєстр – це онлайн платформа, н якій зареєстровано понад 160 тисяч учасників.

У декілька кліків подається заявка, там верифікується, чи дійсно земля в офіційному обробітку чи власності. Підписується і береться в роботу. 

Також від четверга, 27 червня, відкриється можливість подавати заявки на ще дві програми. Це підтримка тих, хто тримає від 3 до 100 корів. Можна буде отримати підтримку в розмірі 7000 грн на одну корову. Обов'язкова умова – корови мають бути офіційно зареєстровані та ідентифіковані.

Аналогічно через Державний  аграрний реєстр подається заявка. Через взаємодію реєстрів перевіряється факт реєстрації корів і вона береться в роботу. 

І третій напрям, який запрацює 27 червня – для тих, хто тримає вівці та кози. Розмір – 2000 грн на одну голову. Ті, хто тримають від 5 до 500 голів", – розповів Тарас Висоцький.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може