Финансы

Ворог у червні знищив дві нафтобази ОККО

“> Ворог у червні знищив дві нафтобази ОККО

У червні 2024 року внаслідок російських атак група компаній ОККО втратила дві нафтобази, попередня сума збитків оцінюється у $8,5 млн. Про це пише Forbes з посиланням на пресслужбу компанії.

Впродовж червня російські безпілотники атакували дві нафтобази ОККО, жертв немає, але зруйновані резервуари з пальним, інфраструктуру об’єктів і адміністративні приміщення.

За словами віцепрезидента ОККО Юрія Кучабського, з метою подальшої безпеки компанія вирішила перейти на роботу "з коліс", тобто без накопичення пального на нафтобазі. Також ОККО розглядає варіанти оренди терміналів у сусідніх з Україною державах. 

Читайте також Рада зобов'язала додавати біопаливо в бензин

Впродовж 2022-2024 років були знищені або пошкоджені низка нафтобаз та автозаправних комплексів компанії. Загалом сума збитків по групі компаній ОККО станом на сьогодні становить $70 млн.

7 червня 2024 ворог завдав удару по двох нафтобазах в Україні, повідомляв директор Консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн. Він не вказав, про які саме нафтобази йдеться. З початку року відомо про 10 атакованих нафтосховищ.

Український паливний ринок – це понад 10 млн т пального на загальну суму понад 500 млрд грн, за даними "Консалтингової групи А-95". Третину роздрібного ринку займають дві компанії: ОККО Віталія Антонова і WOG Сергія Лагура та Світлани Івахів.

Читайте також Мережа АЗС Shell в Україні перейшла під контроль держави

Нагадаємо, 4 червня Рада проголосувала за підвищення акцизів на паливо.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може