Финансы

У біткоїна стався четвертий халвінг

“> У біткоїна стався четвертий халвінг

20 квітня о 2:10 за Києвом відбувся четвертий халвінг біткоїну (BTC). Обсяг виплат майнерам знизився вдвічі з 6,25 BTC до 3,125 BTC. На момент халвінгу біткоїн торгувався по $63,7 тис. за капіталізації $1,16 трлн.

Халвінг – це запланована і запрограмована в коді біткоїна подія, яка відбувається кожні чотири роки або кожні 210 тис. блоків – сума біткоїнів, що нараховується майнерам за підтвердження кожного блоку трансакцій. Його мета – скорочення кількості біткоїнів, що знову випускаються, щоб вона не перевищувала 21 млн одиниць.

Вперше халвінг стався у листопаді 2012 року. Тоді винагорода за блок знизилася з 50 до 25 BTC. Друге скорочення відбулося у липні 2016 року (з 25 до 12,5 BTC). Третій та останній халвінг відбувся у травні 2020 року (з 12,5 до 6,25 BTC).

17 квітня вартість біткоїна вперше з 28 лютого опускалася нижче за рівень $60 тис. У ході торгів курс криптовалюти №1 досягав $59,68 тис. Експерти припускають, що корекція триватиме не менше трьох місяців, а котирування біткоїна знизяться на 25-30%.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може