Финансы

У Чехії підготували законопроєкт про експропріацію російського майна

“> У Чехії підготували законопроєкт про експропріацію російського майна

Чеські депутати запропонували закон, який дозволить експропріювати іноземну власність, зокрема російську, в разі загрози національній безпеці.

Законопроєкт, запропонований групою депутатів на чолі з Ондржеєм Коларжем з партії TOP 09, передбачає, що рішення про експропріацію майна буде приймати уряд.

Про це пише видання Novinky.

У заяві про компенсацію уряд визначає розмір компенсації за майно, – йдеться далі в документі і зазначається, що компенсація буде встановлена в розмірі звичайної ціни.

Коларж заявив, що законопроєкт спрямований на захист суверенітету, територіальної цілісності та демократичних принципів Чехії. Він також заявив, що законопроєкт буде застосований у першу чергу до російської власності.

Міністерство закордонних справ Чехії вивчає пропозицію Коларжа, але поки що не коментує її.

Нагадаємо, президент Чехії Петр Павел підписав закон, що містить пункт про створення спеціальної державної програми підтримки біженців з України, які бажають повернутися на Батьківщину.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може