Финансы

У деяких регіонах застосовуються графіки відключень — Міненерго

“> У деяких регіонах застосовуються графіки відключень — Міненерго

Через мережеві обмеження на лініях оператора системи передачі, як і напередодні, встановлені графіки відключень електроенергії у Харківській області та для промисловості – у Кривому Розі.

Про це повідомляє Міненерго в неділю, 28 квітня.

У інших регіонах минулої доби споживачі не обмежувалися.

Минулої доби потреби споживачів покривалися власною генерацією та комерційним імпортом, без залучення аварійної допомоги.

Потреби споживачів в електроенергії покриває власна генерація та комерційний імпорт; у Харківській та Миколаївській областях через обстріли без газопостачання опинились понад 260 абонентів.

Продовжуються аварійно-відновлювальні роботи на об’єктах, які військо рф атакувала під час останніх масованих атак.

У Чернігівській області внаслідок обстрілу відключались від електропостачання 600 абонентів у 6 населених пунктах. Усіх заживлено.

На Миколаївщині внаслідок ракетного обстрілу було пошкоджено газопроводи високого та низького тиску – без газопостачання залишились 163 абоненти. У Харківській області через обстріл пошкоджено газопровід, без газопостачання залишились 100 абонентів.

У Київській області через технологічне порушення на повітряних лініях двічі знеструмлювалися побутові споживачі, місцева промисловість та газорозподільна станція. Лінію включили в роботу, всіх споживачів заживлено.

У Донецькій області на одній із шахт сталося порушення у роботі вентиляційного обладнання. Через це на поверхню було виведено 41 працівника. Ввечері вентиляцію включили в роботу.

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 6300 МВт*год.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може