Финансы

У “Дії” з’явиться сертифікат на придбання книг: хто і коли зможе його отримати

“> У "Дії" з'явиться сертифікат на придбання книг: хто і коли зможе його отримати

У державному мобільному застосунку "Дія" напйближчм часом з'явиться програма підтримки молоді, яка читає. Юнки та дівчата отримають сертифікат на придбання книг. Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

Держава прийняла рішення підтримати молодих людей, щоб вони змогли придбати книжки, які їх цікавлять, більше читати, і в той же час в непростих умовах, в такий непрямий спосіб надати підтримку книготоргівельним і книговидавничим організаціям. В бюджеті ці кошти передбачені. Залишається прийняти декілька підзаконних актів, які нами уже розроблені. Ми чекаємо повернення з підпису президента деяких змін, які дозволять нам реалізувати програму у "Дії". Сподіваюсь, в найближчій перспективі, ми розпочнемо реалізацію цієї програми.

 

Сьогодні ми передбачаємо, що отримувачем таких сертифікатів буде молодь, яка досягла 18-річного віку. Передбачається, що це буде сума близько тисячі гривень. 

Президент Зеленський влітку 2023 року відповів на петицію, чому досі не заборонив книжки з росії.

Нагадаємо, у Twitter найближчим часом дозволять публікувати довгі статті та книги.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може