Финансы

У Харкові підприємців звільнили від податків на землю та нерухомість

“> ” src=”/wp-content/uploads/2024/04/33e0b4d1928f8bcb14c77a6acab26ea0.jpg” alt=”У Харкові підприємців звільнили від податків на землю та нерухомість” width=”100%” />

У Харкові фізичні, юридичні особи та ФОПи отримали пільги зі сплати податків за землю та нерухомість. Відповідне рішення ухвалили 30 квітня на позачерговій сесії міськради, повідомляє Харківська міськрада. 

З 1 квітня по 30 червня 2024 року для фізичних, юридичних осіб і підприємців було скасовано податкове зобов’язання після нарахування орендної плати за земельні ділянки комунальної форми власності. Ставка земельного податку на ділянки фізичних і юридичних осіб складатиме 0% від їх нормативної грошової оцінки.

Також за цей період ставку податку за нерухоме майно (якщо це не земельна ділянка, яка перебуває у власності юридичних осіб) встановлено на рівні 0%.

Крім того, платникам єдиного податку 4-ї групи надано стовідсоткове зменшення податкових зобов’язань.

За умови надходження додаткової дотації з державного бюджету до бюджету Харківської міської територіальної громади пільги будуть продовжені на кожні три наступні місяці.

Харківський міський голова Ігор Терехов повідомив, що надані пільги призведуть до втрати майже 1 млрд грн з міського бюджету.

"Скасуванням податку на землю та нерухомість ми допоможемо нашому бізнесу, який, попри складні умови воєнного часу, працює в Харкові. У нас є певна домовленість з урядом, і за умови дотації від держави ми зможемо пролонгувати надані пільги. Таким чином будемо балансувати", – зазначив мер.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може