Финансы

У Литві затримали перше авто з російськими номерами: його передадуть Україні

“> У Литві затримали перше авто з російськими номерами: його передадуть Україні

У литовському місті Мідники, що прикордонне з Білоруссю, митники затримали перший автомобіль із російськими номерними знаками. Про це повідомила Кримінальна митна служба Литви — установа литовської митниці, що бореться з контрабандою.

За кермом Audi Q7 з Литви до Білорусі прямував громадянин Молдови, який стверджував, що не знав про обмеження, введені Євросоюзом.

Виявилося, що власницею автомобіля є російська громадянка, а громадянин Молдови був у ньому сам. Водія попередили про штраф та конфіскацію машини, склали протокол про адміністративне правопорушення і затримали автівку вартістю €41 690.

Це стало можливим завдяки новим правилам, що виконують санкції Єврокомісії. З 11 березня 2024 року автомобілі, зареєстровані в росії, не можуть перебувати на території Литви. Виняток становлять громадяни росії, які транзитом прямують до Калінінградської області або з неї, але такий транзит не може тривати більше 24 годин.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може