Финансы

У Міненерго обговорюють підвищення тарифів на світло

“> У Міненерго обговорюють підвищення тарифів на світло

В уряді розглядають можливість підвищення тарифів на електроенергію в Україні, оскільки для підготовки до наступного опалювального сезону потрібні додаткові ресурси.

Про це повідомила заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук у телемарафоні.

Ми обговорюємо, в тому числі підвищення тарифів. Ми аналізуємо всі доступні нам фінансові ресурси, у тому числі допомогу від наших партнерів, яка надається, яка задекларована ними й що буде надана найближчим часом. Аналізуємо можливості наших енергетичних підприємств, у тому числі обговорюємо можливість підвищення тарифу, – сказала Гринчук.

Заступниця міністра підкреслила, що остаточного рішення про підвищення тарифів ще не прийнято. Проте вона не виключає можливості підвищення цих тарифів для забезпечення необхідних ресурсів на майбутній опалювальний сезон.

Зараз, на жаль, з тими пошкодженнями, які є, прогнозується значний дефіцит протягом наступного опалювального сезону. Тоді можуть бути відключення і побутових споживачів. Ми намагаємося шукати і впроваджувати рішення, які пом'якшать ці наслідки взимку, – додала Гринчук.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може