Финансы

У одній із країн ЄС готують скорочення допомоги українським біженцям

“> У одній із країн ЄС готують скорочення допомоги українським біженцям

Уряд Ірландії планує внести зміни у програму прихистку з метою регулювання потоку українських біженців. Прем'єр-міністр Лео Варадкар оголосив про можливе впровадження оплати за житло та скорочення соціальних виплат до кінця поточного року.

Про це повідомляє The Irish Times.

Зазначається, що уряд має намір уповільнити прихід українських мігрантів шляхом встановлення обов'язку оплати за проживання та змін у соціальних виплатах.

Згідно з офіційною інформацією уряду, кожного тижня в Ірландію прибуває від 500 до 800 громадян України, з яких приблизно третина вже перебувала під тимчасовим захистом у інших країнах Європи. Країна надала притулок приблизно 100 тисячам людей, які шукали прихистку від війни в Україні.

Цифри були дуже великими. Це чинить величезний тиск на розміщення. Нам потрібно вжити заходів, які сповільнять надходження цифр, тому у нас буде більше часу, щоб "наздогнати" розміщення та інші питання, – зазначив прем'єр-міністр.

Він також заявив, що українцям і надалі буде надано тимчасовий захист, проте вказав на доцільність урядового розгляду та врахування допомоги, яку надають українцям інші європейські країни. Зокрема, наголошується на тому, що держава не планує надавати необмежену кількість оплачуваного житла.

Ми не можемо закривати очі на те, що у нас є дефіцит житла. Зараз ми знаходимося в ситуації, коли розміщуємо людей у ​​наметах і контейнерах, – наголосив Лео Варадкар.

Раніше повідомлялося, що українські біженці в Ірландії почали отримувати фейкові листи про екстрадицію в Україну для служби в збройних силах. Надсилали їх нібито від Міністерства юстиції. У відомстві заявили, що не мають відношення до таких листів та попереджають про шахрайство

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може