Финансы

У Польщі створять Раду з питань співробітництва з Україною

“> У Польщі створять Раду з питань співробітництва з Україною

Уряд Польщі планує створити Раду з питань співробітництва з Україною, в яку увійдуть представники науки, бізнесу, влади та місцевого самоврядування.

Прем'єр-міністр Дональд Туск вже підписав відповідне розпорядження. Про це розповів майбутній голова цієї ради, Павел Коваль, у інтерв'ю PAP.

Прем'єр (Дональд Туск — ред.) уже підписав розпорядження, буде створено Раду з питань співробітництва з Україною, очільник уряду призначив мене її головою. Це буде громадський орган, до якого увійдуть представники науки, бізнесу, влади й місцевого самоврядування. ЇЇ склад буде укомплектовано найближчими тижнями, — розповів Коваль.

За його словами, Рада матиме свій офіс і робочі групи, які буде сформовано найближчим часом, також визначено перелік їхніх обов'язків. Крім того, структура матиме свій секретаріат, її функціонування куруватиме канцелярія прем'єра Польщі.

Нагадаємо, Кабінет міністрів вніс зміни до Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу від 19 липня 2022 р. № 812. Пільгові ціни на газ продовжили до 15 квітня до 31 серпня 2024 року.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може