Финансы

ЄБРР виділяє Україні 300 млн євро на підтримку енергетики – Шмигаль

“> ЄБРР виділяє Україні 300 млн євро на підтримку енергетики - Шмигаль

Європейський банк реконструкції й розвитку акумулює 300 млн євро на підтримку енергетичного сектору України, що потерпає від російських атак. Відповідний меморандум підписали у Києві прем'єр-міністр Денис Шмигаль та президентка ЄБРР Оділь Рено-Бассо. Про це глава уряду повідомив у соцмережах.

Кошти підуть державним енергетичним компаніям на відновлення генеруючих потужностей та інфраструктури, а також на будівництво нової децентралізованої генерації.

Ця підтримка допоможе в реалізації нашої мети  забезпечити стабільне та безперебійне електропостачання на всю територію України. Загалом від початку повномасштабного вторгнення росії ЄБРР надав Україні 4 млрд євро фінансування. Дякую партнерам та особисто Оділь Рено-Бассо за внесок у нашу стійкість.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення росії ЄБРР надав Україні 4 млрд євро фінансування. 

Нагадаємо, ЄБРР прогнозує уповільнення зростання економіки України у 2024 році.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може