Финансы

ЄС погодив продовження вільної торгівлі для України з можливістю обмежень

“> ЄС погодив продовження вільної торгівлі для України з можливістю обмежень

Ключові інституції Європейського союзу ухвалили рішення про продовження безмитної торгівлі з Україною ще на один рік, із застереженням щодо можливості введення обмежень.

Про це повідомив Рікард Йозвяк, кореспондент "Радіо Свобода", у Twitter, посилаючись на джерела в Євросоюзі.

Рішення про подовження вільної торгівлі з Україною до червня 2025 року підтримали Рада ЄС, Єврокомісія та Європарламент. Воно також включає захисний механізм, який передбачає можливість введення квот та мит для особливо чутливих сільськогосподарських продуктів, таких як м'ясо птиці, яйця, цукор, вівсяні культури, кукурудза, крупи та мед.

Активація захисного механізму буде залежати від обсягів імпорту, спостережених у період з середини 2021 року до кінця 2023 року.

Раніше Україна та Угорщина узгодили відкриття пункту пропуску "Велика Паладь — Надьгодош" для легкового транспорту та можливість руху порожніх вантажівок з масою понад 7,5 тонн на "Лужанка — Берегшурань".

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може