Финансы

ЄС посилить контроль за експортом зерна з України, щоб заспокоїти побоювання фермерів

“> ЄС посилить контроль за експортом зерна з України, щоб заспокоїти побоювання фермерів

Європейський Союз посилює контроль за виконанням угод перевізниками, які транспортують зерно з України, з метою заспокоїти невдоволення фермерів ЄС та підтримати вільну торгівлю, яка сприяє всьому блоку. Про це повідомила єврокомісар з транспорту Адіна Валеан, за даними агентства Reuters.

Фермери по всій Європі виражають протест проти ряду проблем, зокрема проти того, що вони сприймають як нечесну конкуренцію з боку України. Багато людей, особливо в країнах, що межують з Україною, стверджують, що їхні інтереси постраждали через дії ЄС щодо відкриття "коридорів солідарності", скасування митних зборів та інших заходів, спрямованих на допомогу Києву у виведенні зерна на ринок на тлі російського вторгнення.

"Закриття кордонів – це ніколи не гарна ідея, тим більше з сусідом, який так потребує зв'язку. Поки угоди виконуються належним чином, не повинно бути проблем, і ми працюємо над посиленням контролю за цим виконанням", – сказала в інтерв'ю Reuters єврокомісар з транспорту Адіна Валеан.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може